Status Czeka na wirtualnego opiekuna Czeka na swój dom
Imię Gutek
Płeć On
Wiek Dorosły
Wielkość Mały
Rasa psa Mieszaniec
Dodatkowe informacje

sterylizowany/kastrowany | szczepiony | lubi spacerować | akceptuje psy

W skrócie

Gutek to młody, niewielki, przyjazny piesek przypominający małą sarenkę. Został znaleziony w Pustkowie. Nie ma ogonka. Przy pierwszym spotkaniu obrzucił nas pocałunkami i przytulasami. Widać, że zamknięcie w kojcu bardzo go ogranicza (zapewne w przeszłości żył obok człowieka) i chciałby być cały czas blisko ludzi.

Gutek jest aktywny, lubi spacerować, czasem podgryzając niegroźnie smycz lub opiekuna. Takie filuterne zaczepki. Będzie wspaniałym kompanem dla osoby dorosłej. Jest bardzo towarzyskim psem. Uwielbia zabawy z innymi psami, spacery, hasanie. A kiedy odjeżdżamy i ma zostać sam, to smutnieje. Nie lubi tego. 

Gutek to wulkan energii, niby małych rozmiarów, ale siła jest 🙂 Uchwycenie go na zdjęciu to nie lada wyzwanie. Ale to uroczy rozrabiaka. Z utęsknieniem wyczekuje na spacery. Ulubieniec wolontariuszy. Ma w sobie pokłady radości, wesołości i afirmacji życia. Uwielbia zabawy z innymi psami, nawet ich do tego zachęca. Taki mały motywator do zabawy.  

Gutek strasznie rozpacza w kojcu. Przytłoczyła go klatka. Śpiewa smutne psie pieśni. Mimo, że ma pełną miskę i przyjaźń Wolontariuszy, to jednak cierpi. Marzy o domu na zawsze.


Inne zwierzaki szukające domu

Czeka na swój dom

KROPKA

Imię: Kropka

Płeć: Ona

Wiek: Bardzo młody

szczepiony | akceptuje psy

Czeka na swój dom

DORA

Imię: Dora

Płeć: Ona

Wiek: Dorosły

akceptuje psy

Czeka na swój dom

CZARUŚ

Imię: Czaruś

Płeć:  On

Wiek: Młody

lubi zabawę | lubi spacerować

„FUNDACJA PSI AZYLEK” – ZWIERZĄTA W POTRZEBIE

Nr konta bankowego: 28 2130 0004 2001 0888 1369 0001

KRS: 0000714908
NIP: 8722419020
REGON: 369353824

Kontakt w sprawie zwierzaka

+48 881 639 458

Napisz do nas