PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

FUNDACJA PSI AZYLEK – ZWIERZĘTA W POTRZEBIE jest organizacją non-profit, która swoją działalność skupia wokół dobroczynności wobec zwierząt. To tutaj znajdują ratunek psy i koty z okolic Dębicy. Działalność Fundacji realizowana jest wyłącznie dzięki wsparciu i darowiznom.

Pieniądze ze zbiórek przeznaczamy na karmę, opiekę weterynaryjną oraz opiekę nad bezdomnymi zwierzętami, które oczekują na adopcję i nowy dom.

Prosimy Cię o wsparcie – każda, nawet niewielka kwota ma dla nas i naszych podopiecznych duże znaczenie. Wybierz kwotę, jaką możesz nas wesprzeć i skorzystaj z jednej z poniższych możliwości przekazania jej Fundacji. My i zwierzaki bardzo Ci dziękujemy!


  • PRZEKAŻ DAROWIZNĘ BEZPOŚREDNIO NA NASZE KONTO BANKOWE:

„FUNDACJA PSI AZYLEK” – ZWIERZĄTA W POTRZEBIE

Nr konta: 28 2130 0004 2001 0888 1369 0001


Na stronie możesz zlecić wpłatę jednorazową lub zdecydować się na cykliczne, comiesięczne wsparcie naszych działań. Nawet kilka złotych miesięcznie to puszka dobrej karmy dla potrzebującego zwierzaka.


  • PRZEKAŻ DAROWIZNĘ OSOBIŚCIE, DO PUSZEK OZNACZONYCH NASZYM LOGO

Puszki „skarbonki” znajdują się w wybranych lokalach gastronomicznych w Dębicy, gabinetach lekarskich, a także w sklepach zoologicznych oraz klubach fitness.


Na stronie dlaSchroniska.pl możecie zakupić dla naszych podopiecznych karmę i akcesoria, których najbardziej potrzebują. 


  • ODWIEDŹ NAS W PRZYTULISKU W PODGRODZIU I PRZYWIEŹ ZE SOBĄ PODARUNKI DLA WYBRANEGO ZWIERZAKA LUB ZWIERZĄT

Darowizny w formie karmy oraz akcesoriów dla zwierząt można przekazywać do przytuliska w Podgrodziu w każdą sobotę oraz niedzielę lub do rąk własnych członków fundacji i wolontariuszy po wcześniejszym umówieniu się z nami.

Bardzo prosimy o dobrą jakościowo suchą i mokrą karmę dla psów i kotów taką jak: BRIT CARE, BRIT PREMIUM, JOSERA, ACANA, TASTE OF THE WILD, ANIMONDA, ROCCO, DOLINA NOTECI itp.

Chętnie przyjmiemy także niezniszczone smycze, szelki oraz obroże, a także miski dla psów.

W okresie zimowym potrzebujemy; słomy, grubych koców, kołder (BEZ PIERZA), ryżu i makaronu.


BARDZO DZIĘKUJEMY ZA KAŻDE WSPARCIE!