Wirtualna Opieka

Jak możesz pomóc wybranemu psu lub kotu?

Jeśli chciałbyś pomóc wybranemu kotu lub psu masz do wyboru kilka opcji:

– możesz zostać domem tymczasowym (więcej o domach tymczasowych przeczytasz tutaj

– możesz pojawiać się w przytulisku w godzinach odwiedzin i wyprowadzać swojego ulubieńca na spacer (aktualne godziny otwarcia schroniska są zawsze dostępne na naszych social mediach: na Facebooku i Instagramie)

– możesz zostać wirtualnym opiekunem wybranego zwierzaka.

Zostań wirtualnym opiekunem wybranego zwierzaka

Otoczenie kota lub psa wirtualną opieką to zatroszczenie się o niego i jego los na odległość.

To co dla niego zrobisz, przybliży go do znalezienia domu i pomoże nam zadbać o jego dobrostan w czasie, gdy pozostaje pod opieką Fundacji.

W twojej gestii będzie:

zadeklarowanie określonej, nawet niewielkiej kwoty miesięcznej, która wesprze jego codzienne potrzeby- jedzenie, zabawki, leczenie itp. Nie ma minimalnej kwoty, to Ty decydujesz, ile pieniędzy chcesz przekazać na rzecz wybranego zwierzaka.

informowanie o zwierzęciu, które masz pod swoją wirtualną opieką, na swoich kanałach social media, na portalach ogłoszeniowych, na grupach osób, które skupiają się wokół zwierząt bezdomnych i w schroniskach (dostarczymy ci podstawową listę takich miejsc, ale oczywiście im więcej osób dowie się o zwierzaku, tym większa szansa że odnajdzie go „jego człowiek”- liczymy na Twoją inicjatywę)

– jeśli jesteś na miejscu możesz też zadeklarować wyprowadzanie psa z przytuliska na spacery, robienie mu aktualnych zdjęć, a jeśli kot lub pies przebywa w domu tymczasowym- możesz także zadeklarować pomoc w opiece nad nim w porozumieniu z DT.

inne, pozostające w Twojej inicjatywie firmy nagłaśniania zwierzaka- wydrukowanie plakatów, poproszenie kogoś rozpoznawalnego o nagłośnienie jego sytuacji itd.- ogranicza Cię wyobraźnia.

Wirtualnym Opiekunem zostajesz do momentu aż zwierzak znajdzie dom stały lub do momentu, w którym zrezygnujesz z tej formy wsparcia.

Jeśli nie będziesz chciał dłużej wspierać w ten sposób wybranego podopiecznego, wystarczy, że zgłosisz to nam mailowo lub telefonicznie: 881 639 458.

Jak zostać Wirtualnym Opiekunem?

Jeśli chciałbyś zostać Wirtualnym Opiekunem wypełnij proszę ten formularz, a my skontaktujemy się z Tobą by potwierdzić szczegóły.

Zostając wirtualnym opiekunem wybranego zwierzaka na jego podstronie na stronie Fundacji zostanie umieszczona informacja o tym, że zwierzak ma wirtualnego opiekuna i kto nim jest (zgodnie z ustaleniami będzie to imię, imię i nazwisko, nazwa firmy, logo i odnośnik do strony WWW- do uzgodnienia).

Bycie wirtualnym opiekunem to realna pomoc dla konkretnego kota lub psa, która przybliża go do znalezienia kochającego domu. Zwierzaki czekają na Twoją pomoc!