I akcja MAXI ZOO i Fundacji Psi Azylek

Za oknem deszcz, śnieg i wiatr we włosach, a #serca Klientów Maxi Zoo Polska rozgrzane do czerwoności ❤❤❤

Będzie trochę więcej do przeczytania, ale musimy napisać o tych wszystkich, dzięki którym I AKCJA Z MAXI ZOO odbyła się i zakończyła sukcesem

Dziękujemy:

❤️#Darczyńcom, którzy tak hojnie obdarowali prezentami psiaki i kociaki i napełnili po brzegi ogromne kosze HAU?i MIAU ?

? #Dziewczynom z Maxi Zoo Polska

Martynie, Ewie, Kindze i Sylwii, które umożliwiły naszej fundacji zorganizowanie tak wyjątkowej akcji i włożyły w nią ogrom pracy i serca.

?Młodym Wolontariuszom, którzy wspaniale pomagali w „obsłudze” wydarzenia, Natalii, Agnieszce, Zuzi, Staszkowi, Julce, Kamili.

?Marta Pietrucha, Ewie Wójcik, Sylwia Weselak, Sylwia Daniel, za to że jesteście z nami i za nieustanną pomoc,

?#Pieskom: Olusiowi, Szini, Azie, Bambusiowi, Kirze i Amorkowi za dzielne ambasadorowanie psiej akcji.

Dzięki Wam do koszy trafiła wysokiej jakości karma:

✅dla psów

63 kg psiej suchej karmy, 25 dużych puszek, 12 średnich i 11 tacek oraz pudełko saszetek przysmaki, szampony, preparaty na odpchlenie i pasożyty, specjalne koce do samochodu (do przewożenia zwierząt) oraz

✅ dla kotów

15 kg suchej, 27 tacek, 20 puszek 400 g, 2 duże, 30 l pisaku do kuwety, 20 sztuk saszetek, zabawki i 27 x 10 sztuk paluszków przysmaków i kocyki.

Jeszcze raz niskie ukłony dla wszystkich zaangażowanych ❤

Do następnej…